قوانین و مقررات

شرایط مهلت تست و برگشت کالا در پاریس کامپیوتر  

۱.مدت زمان تست بصورت ۴۸ ساعت  از زمان تحویل بصورت  چک و تعویض قطعات

۲. درصورت ارسال کالا تمامی هزینه رفت و برگشت برعهده خود مشتری می باشد.

۳.کالای برگشتی خود را قبل از اتمام مهلت تست در بسته بندی محکم با ذکر کامل ایراد فنی و تنها به ادرس پاریس کامپیوتر ارسال شود.

 4.هر گونه دست کاری و باز شدن لیبل گارانتی تنها به معنای ابطال ضمانت می باشد و تعویض نمی شود و با هزینه خود مشتری برگشت داده می شود.

۵.به دلیل اینکه دستگاه ها همه استوک و دست دوم هستند،بنابراین خط و خش، شکستگی و قوری های جزیی و در حد عرف یا هاله های خیلی ریز در صفحه مانیتور یا چند مورد پیکسل سوزی جزیی از دستگاه های دسته دوم هستند و با توجه به قیمت از نظر ظاهر قابل مقایسه با دستگاه های نو نمی باشد.پس برگشت کالا به این دلایل قابل قبول نیست.

۶.همچنین همکاران عزیز،توجه داشته باشید که گارانتی ما شامل تست و تعویض قطعات میباشد و در صورت وجود مشکل اساسی تنها کالا تعویض شده و برگشت پول نداریم.

۷.درصورت هر مشکل اول مشکل را قبل از ارسال با مدیریت در جریان بگذاریدوقبل از اینکه مهلت تست تمام شود جنس خود را ارسال کنید در غیر از این صورت هیچ بهانه ای پذیرفته نمیشود.

۸.در ضمن مواردی که در کارکرد اصلی لپتاپ ایراد و خدشه وارد نمیکنند جزو ایراد سخت افزاری لپتاپ به حساب نمی آیند شامل :بلوتوث و حسگر انگشت و ریدرکارت و وبکم

با تشکر مدیریت پاریس کامپیوتر